У Вінниці відбудеться фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST на території заводу «Кристал»

fest

У Вінниці відбудеться фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST на території заводу «Кристал». 18-20 жовтня у місті відбудеться фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST на території заводу «Кристал». Фест триватиме 3 дні та 2 ночі і включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню, дитячу та нічну програми. До театральної програми AIR ГОГОЛЬFEST увійдуть вистави від німецького, швейцарського та українського незалежного театрів.

Спецподією на цьогорічному фестивалі стане IYOV / опера-реквієм від режисера Влада Троїцького та за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. «IYOV» – це українська опера, яка в 2018 увійшла до ТОП-10 опер світу.

Сучасне мистецтво – це те, що дозволяє перезбирати себе як особистість, поглянути на себе та світ навколо під незнайомим досі кутом, відкрити в собі нові «кімнатки». Сучасне мистецтво – це про те, хто ми та коли живемо. Це можливість оновлювати прошивку власного «я».

AIR ГОГОЛЬFEST 2019 – це про Вінницю як активного гравця на культурній мапі країни та всього світу. Про Вінницю, яка через мистецтво здобуває собі нове «повітря», нові змісти для повсякденного життя. AIR ГОГОЛЬFEST-2019 можливий завдяки участі та підтримці Вінницька міська рада, Фонд громади «Подільська громада» та Український культурний фонд.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована