У Вінниці в дитячому садочку стався вибух: одна дитина отримала опіки

snimok-ekrana-2021-01-11-v-14-21-00

У дитячому садочку №7, що на Поділлі, стався вибух саморобного предмету. Одна дитина зазнала незначних опіків.

За попередньою інформацією, діти знайшли саморобний піротехнічний засіб. Про це повідомила Ірина Добровольська, заступниця начальника відділу комунікації ГУ НП у Вінницькій області.

З її слів, близько 12:00 одна з виховательок повідомила, що на території садочку на вулиці в дітей щось вибухнуло (невідома речовина).

–  Попередньо це щось піротехнічне саморобне. Діти не постраждали. Там незначні ушкодження в одного хлопчика: незначні опіки й одяг обгорів трохи. На місці там зараз це працює слідчо-оперативна група, криміналісти – обставини встановлюються, – розповіла Ірина Добровольська.

  

Як прокоментувала подію директорка Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, “сталася надзвичайна ситуація в садочку №7 в мікрорайоні Поділля”.

– Вранці, коли дітей повели гуляти, дитина на майданчику ігровому знайшла м`ячик. Коли вона його підняла, цей м`ячик розірвавcя у її руках. Дитина отримала невеликий опік. Але садочок зробив усе згідно з протоколом – викликав поліцію, ДСНС та швидку допомогу. Я думаю, що це результати новорічних гулянь – коли незрозумілі предмети з`являються на майданчиках у дитячих садочках, – повідомила пані Яценко.

Також зі слів Оксани Яценко, директорки Департаменту освіти ВМР, в дитини невеличкий опік руки  – швидка допомога не знадобилась. Зараз садочок вже нормально функціонує. Діти сплять.