У Вінниці в День закоханих на одну добу одружилися 35 пар.

valentin

14 лютого біля Вежі 35 закоханих пар зареєстрували шлюб на одну добу. Для реєстрації шлюбу приходили навіть одностатеві пари, але їм відмовили, бо законодавством України заборонено.

«Цього року не тільки одружуються пари, але й люди можуть знайти собі пару. Організували локацію «Залиш валентинку – знайди половинку». Локація в стилі 90-х «Love is», також банер-фотозона, жуйки і в кінці весільний торт усім присутнім», – зазначив організатор свята Дмитро Мира.

 

На локації «Залиш валентинку – знайди половинку» люди, які хочуть знайти собі пару, можуть написати свої дані – ім’я, номер телефону та соціальну мережу. Таким чином, за словами організаторів, люди будуть знаходити одне одного та зустрічатися.

«Зі своєю коханою я познайомився в університеті, зустрічаємось ми вже три місяці. Тому у нас вже виникло таке перше бажання жартівливо одружитися.

Я написав Марині у Телеграмі про те, що можна одружитися на добу, вона погодилась, але я і так її зареєстрував до цього. Батьки про це ще не знають. По-справжньому одружуватись ми ще навіть і не думали», – розповідає студент Анатолій.

 

Для реєстрації шлюбу приходили навіть одностатеві пари, але їм відмовили, бо законодавством України заборонено. Також були пари, які декілька років поспіль приходять, збираючи фіктивні свідоцтва про одруження.

Після отримання свідоцтва про одруження, між молодятами були розіграні подарунки. Хтось отримав сертифікат на каву, хтось на безкоштовну вечерю на двох, а також знижки на подорожі.

Для усіх одружених приготували торт, який розрізав Святий Валентин.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована