У Вінниці у тестовому режимі запрацював оновлений “Прозорий офіс” на Замості. ВІДЕО

xmmrmr-jpg-pagespeed-ic-vctwqcby2i

У Вінниці запрацював оновлений “Прозорий офіс” на Замостянській. Тепер соціальні та адміністративні послуги вінничанам тут надають на двох поверхах. 

На першому поверсі оновленого “Прозорого офісу” надають адміністративні послуги, а на другому – соціальні, яких загалом понад 60. Серед них субсидії, пільги, адресна державна допомога, компенсації тощо. Як розповідають у сюжеті телеканалу “ВІТА”, ці послуги зможуть отримати майже 2 тисячі мешканців району.

– Всі громадяни, які проживають на території Старого міста і мікрорайону Замостя, як раніше звертались до Лівобережного управління соціального захисту на Брацлавській, 85, тепер вони будуть всі свої послуги соціального характеру отримувати за адресою Замостянська, 7, – розповіла очільниця департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. – Приймаємо документи, запрошуємо в умовах попереднього запису громадян, які мають право на муніципальну доплату. Працівники департаменту соціальної політики в умовах попереднього запису надають у термінових питаннях, які потребують першочергового вирішення.

imgonline-com-ua-resize-rwautkcjghxltby

xmropmo-jpg-pagespeed-ic-x8xaj1evck

В оновленому “Прозорому офісі” фахівці працюють за скляною перегородкою, яку залишать й після карантину. Крім того, тепер на деяких табло не номер талону, а ім’я та прізвище людини, яка прийшла на прийом. Комфортнішим центр адмінпослуг став й для людей з інвалідністю, оскільки тепер ресепшн дворівневий.

xparpsdp-jpg-pagespeed-ic-2t4uaxivyp

– Є кнопка виклику, якщо потрібно. Люди заїжджають сюди, є різні візки, – розповідає адміністраторка Прозорого офісу Олена Гарник. – Ми спілкуємось, все дуже зручно, проводимо їх до того місця, яке потрібно.

За словами очільниці територіального відділення “Замостя” Світлани Стрехової, на прийом одного відвідувача має йти 15-20 хвилин. Однак певні процедури потребують більше часу й з таким розрахунком проводять попередній запис на години прийому фахівцями.

Поки що центр адміністративних послуг працює у тестовому режимі. Переважну кількість консультацій чи послуг можна отримати онлайн або телефоном. Наразі фахівці “Прозорого офісу” в рукавичках та захисних масках, в таких засобах індивідуального захисту мають бути й відвідувачі.

xmmmrrolmor-jpg-pagespeed-ic-mwev-xhkym

Прийом містян відбувається за попереднім записом, а при вході кожному вимірюють температуру. Після завершення прийому, робочі місця дезінфікують.