У Вінниці триває облаштування нових зупинок. Відео

5fc767c4b4e5e

На Немирівському та Гніванському шосе у Вінниці вздовж подовженого маршруту тролейбусу №12А «Гніванське шосе – Немирівське шосе» встановлюють нові зупинки громадського транспорту. Три вже встановили на Гніванському шосе, ще чотири – облаштують на Немирівському. Загалом до кінця року в різних районах міста планують встановити ще 10 зупинок.

Про це йдеться в сюжеті «UA: Вінниця».

«На подовження маршрутів по Гніванському та Немирівському шосе для тролейбусу 12А були дооблаштовані дані зупинки з посадковими платформами і павільйонами», – каже заступник директора міського департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк.

Для зручності пасажирів, зазначає чоловік, такі зупинки облаштували на подовженому маршруті від зупинки «вул. Юзвинська» до зупинки «ТОВ «Грін Кул»».

Вартість одного павільйону – 45 тисяч гривень. Гроші витратили з бюджету Вінницької міської ОТГ.

Юрій Семенюк додає – до кінця цього року в різних районах Вінниці облаштують ще 10 зупинок громадського транспорту.

«Вони ставляться за потреби. Де є необхідність, розшукується резерв або дофінансовується», – зазначає заступник директора департаменту комунального господарства.

5fc7677aa5063

Курсує новий маршрут тролейбусів VinLine у місті з кінця жовтня.

За словами заступника директора Вінницької транспортної компанії Миколи Завірюхи, облаштування зупинок – це завершальний етап.

«Якщо взяти від Аграрного університету і до розвороту в районі Гніванського шосе, то це 1 км в одному напрямку. А з протилежної сторони, в районі Немирівського шосе, там два кілометри в одному напрямку», – додає Микола Завірюха.

5fc7679eebfe6

5fc767d12ace2 5fc767af4b853 5fc767df538aa