У Вінниці тисячі вінничан відвідали Музей повітряних сил Збройних Сил України. 

muzeyi

У Вінниці тисячі вінничан відвідали Музей повітряних сил Збройних Сил України. Сьогодні у Музеї повітряних сил Збройних Сил України, що на вулиці Стрілецькій відбулося святкування 15-ї річниці створення Повітряних Сил Збройних Сил України. Велика кількість вінничан та гостей міста приїхали у дану військову частину аби оглянути тут діючий музей з великою кількістю різноманітної техніки серед яких тут є винищувачі, гвинтокрили, зенітно-ракетні комплекси, ракети, авіаційні бомби та багато іншого.

Біля клубу відбувався виступ Центру Військово-музичного мистецтва, а охочі мали можливість спробувати солдатської каші. В самій будівлі клубу є також цікава експозиція. Так у залі Бойової слави Повітряних сил ЗСУ представлено експозицію бійців «Дика качка», речі екіпажів тих літаків, які було збито, а також матеріали присвячені участі воїнів-добровольців, які пішли на фронт в сухопутні війська, а також інші види збройних сил.

У іншій залі представлена виставка моделей аеродромної техніки в масштабі, а також засоби наземного забезпечення польотів та обслуговування аеродромів. Окрім них також можна було оглянути велику колекцію літаків, винищувачів, гвинтокрилів, танків, ракетних комплексів та декілька зразків цивільної авіації, які виконані у масштабі. Також тут є велика експозиція кулеметів, моделей авіаційних ракет, штурманське приладдя, засоби авіоніки зі справжніх літаків та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована