У Вінниці тілоохоронці з кількох країн світу будуть змагатися за першість у своїй професії

ohorona

Незабаром у Вінниці відбудеться 3-денний чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. Це 21 чемпіонат України, який триватиме з 9 по 11 травня. До Вінниці приїдуть близько 25 команд з різних міст України та інших держав, серед яких делегації з Болгарії, Румунії, Азербайджану та Молдови.

Змагання відбуватимуться на спеціально облаштованих майданчиках в кількох локаціях по місту — стадіон центрального місцевого парку, площа Стуса, майданчик біля ТЦ «Плаза парк». Також одне із завдань змагань (а саме стрільба) відбудеться й за містом — в селі Тютьки, на полігоні Нацгвардії України.

В програмі змагань для учасників передбачено: змагання зі стрільби, техніка і тактика захисту VIP осіб під час пішого супроводу, рукопашний бій, подолання смуги перешкод на автомобілі, надання медичної допомоги особі VIP та його евакуація а також пошук «вибухових» пристроїв в автомобілі.

Урочисте відкриття Чемпіонату відбудеться у середу, 9 травня, о 14:00 на території центрального міського парку імені М. Горького.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована