У Вінниці термомодернізують Палац дітей та юнацтва

zobrazhennya_viber_2021-04-25_15-17-21

У Вінниці триває комплексна термомодернізація будівлі Палацу дітей та юнацтва, в результаті чого вона отримає сучасний вигляд та стане енергоощадною. Наразі триває заміна вікон на енергоефективні та продовжується заміна старої покрівлі на нову з утепленням.

Палац дітей та юнацтва – найбільший позашкільний заклад не тільки у всьому регіоні, а й в Україні. Будівлі закладу вже півстоліття. Разом з філіями сюди записані на різні гуртки та секції 5 тисяч юних вінничан. Тому проект по модернізації будівлі дуже важливий.

зображення_viber_2021-04-22_08-42-56.jpgРеконструкція Палацу дітей та юнацтва розпочалась в 2020 і розрахована на три роки. Будівлю утеплюють поетапно. Минулого року виконано заміну покрівлі з пласкої на скатну з покриттям профнастилу та утепленням горищного перекриття. Також оновили і характерний купол астрономічної обсерваторії з влаштуванням покриття з металевого листа, також тут замінено стелю та підлогу. Влаштували пласку покрівлю з ПВХ-мембраною з утепленням з лівого боку будівлі. Це сучасний довговічний матеріал, стійкий до перепадів температур.

«На початку березня роботи відновили і перейшли до етапу, що запланований на 2021 рік. Наразі продовжується ремонт покрівлі з правого боку з ПВХ-мембрани з утепленням. Окрім ремонту даху зараз тривають й внутрішні роботи по опорядженню укосів та ремонту стін приміщень», – каже начальник відділу технагляду та виробництва департаменту капітального будівництва Сергій Віннічук.

Також в будівлі замінюють старі вікна на сучасні енергоощадні. У результаті очікується, що тепловтрати значно зменшаться. На цей час вже замінено 80 % вікон.

Фінальний етап комплексної термомодернізації планується провести  у 2022 році. Площа утеплення перекриття 1640 кв.м. Стіни та фасад повністю утеплять. Це понад 2230 кв. м поверхні. Відремонтують також центральний вхід та облаштують пандус.