У Вінниці тепер можна отримати онлайн-консультацію дерматолога

kvid-1

По фото через телефонний додаток Viber вінничани можуть отримати консультацію лікаря-дерматолога. Таку онлайн-послугу запровадили у Вінницькому обласному клінічному шкірно-венерологічному центрі. Вартість консультації складає 181 грн 20 копійок, повідомляють на сайті  медзакладу.

Щоб отримати необхідну консультацію, пацієнту потрібно сфотографувати проблемні місця на шкірі в різних ракурсах і надіслати лікарю через Viber. У адміністрації радять заздалегідь підготувати запитання до лікаря, який проконсультує у домовлений час.

Порядок проведення телеметричної консультації :
1. Зайти на сайт: https://kvd.vn.ua, обрати розділ «послуги +» та «послуги із замовленням он-лайн»
2. Обрати « консультація лікаря-дерматовенеролога», оплатити он-лайн через кошик 181грн 20 коп, вказавши прізвище пацієнта, який потребує консультації (платник може бути інший)
3. Зайти на вкладку «лікарі +» та обрати лікаря-дерматолога.
4. Зателефонувати до приймальні (0432) 67-12-88 , повідомити медреєстратору необхідні особисті дані для оформлення медичної картки, отримати від медреєстратора номер телефону лікаря та інформацію про день і час консультації.
5. Зателефонувати обраному лікареві в день та час прийому, повідомити необхідні деталі та надіслати на додаток «Вайбер» 3-4 фотографії проблемного місця шкіри, зроблених при денному освітленні з різних сторін та різної дистанції. Підготуйтесь до консультації – заздалегіть продумайте (запишіть) питання, які Вас турбують. Лікар проконсультує Вас у домовлений час.

Зокрема, якщо визначити діагноз та лікування по фото неможливо, лікар запросить пацієнта на очний прийом. Ця консультація (очна та онлайн) з тією ж проблемою у обраного лікаря буде безкоштовною. Оформлювати додаткові направлення не потрібно, йдеться на сайті закладу.

У адміністрації також наголошують на тому, щоб всі питання пацієнти угоджували з лікарем під час прийому.

“Якщо Вам потрібна додаткова консультація з даного питання або з будь-яких причин Ви не зможете зателефонувати лікареві у визначений час, зателефонуйте заздалегідь (не менше як за добу) медреєстратору та узгодьте час консультації он-лайн”, – додають у адміністрації.
У адміністрації закладу також зазначають, що всі діагностичні обстеження на базі клініко-діагностичної лабораторії здійснюються на платній основі згідно затверджених тарифів. Ознайомитись з тарифами можна на сайті закладу в розділі «ціни +».

Нагадаємо, вінничанка просить дозволити партнерські пологи.