У Вінниці та області за три дні локдауна зафіксували дві сотні порушень

perevirky-1

За три дні поліцейські задокументували  188 адміністративних правопорушень. Також припинено діяльність 36 закладів, серед них 10  – на території  м. Вінниці.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

Рейдові групи поліції працюють в усіх районах області, перевіряючи дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, водіями транспортних засобів, а також громадянами встановлених обмежень щодо режиму діяльності.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Івана Зайця,  за період введення додаткових обмежувальних заходів на порушників складено 188 адміністративних матеріалів, передбачених ст. 44-3 КУАП.
Зокрема, задокументовано 40  правопорушень, передбачених ч.1 цієї статті, які стосуються   порушення карантинних вимог з боку суб’єктів господарювання  і 148, передбачених ч.2 цієї статті – за порушення носіння засобів індивідуального захисту.

Нагадуємо, що порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм відповідно до ч.1 ст.44-3 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34  тисяч  грн і на посадових осіб – від 34  до 170 тис грн.

Відповідно до ч.2 ст.44-3 КУпАП за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, загрожує накладення штрафу  у розмірі від 170 до 255 грн.