У Вінниці судили двох запроданців

sud1

Завдяки угоді з прокурором, інформатори бойовиків отримали покарання нижче встановленої межі

У Вінниці винесли вирок двом сепаратистам із Торецька за сприяння бойовикам «ДНР».

Пенсіонера звинуватили в тому, що впродовж вересня-листопада 2016 року він цілеспрямовано збирав деталізовані дані військового характеру, зокрема щодо позицій, дислокації, чисельності, маршрутів пересування підрозділів та засобів Збройних сил та інших військових формувань України, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. Всю інформацію систематично передавав телефоном куратору, який доповідав командиру розвідувальної роти «Крим» 3-ої окремої мотострілецької бригади «Беркут» 1-го армійського корпусу так званих збройних сил «ДНР».

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за сприяння терористичній організації. Чоловіку загрожувало від восьми до 15 років позбавлення волі. Щоб пом’якшити покарання, пенсіонер уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і щиро розкаявся у скоєному.

«Призначити узгоджене сторонами покарання за ч.1 ст.258-3 КК України, із застосуванням положень ст.69 КК України, у вигляді трьох років та 10 десяти місяців позбавлення волі без конфіскації майна», — зазначається судовому вироку.

Такий же термін тюремного ув’язнення згідно з угодою з прокурором про визнання винуватості призначено його землячці, яка працювала вантажницею на шахті «Торецька».

Вона також протягом вересня-листопада 2016 року збирала дані про рух військової техніки, військові пости та порядок здійснення перевірок підрозділами ЗСУ осіб, що перетинають лінію розмежування та надавала дані про проведення ротації українських військових у Костянтинівці, зокрема й місця замаскованого розміщення та завантаження техніки, велику кількість поранених ЗСУ в районі населеного пункту Новгородське, яких перевозили в Костянтинівку.

Передана телефоном інформація потрапляла до командира бойовиків розвідувальної роти «Крим». Суд постановив терміни покарання обох засуджених рахувати з моменту їх затримання, тобто з 13 грудня 2016 року. Згідно із законом Савченко, один день перебування в СІЗО їм зарахували за два дні позбавлення волі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована