У Вінниці стартував творчий конкурс для дітей з багатодітних родин

987

З 1 по 28 квітня у Вінницькій міській територіальній громаді проходитиме сімейний онлайн фестиваль дослідницьких проектів «Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині».  Участь можуть брати діти з багатодітних родин.  Організовує конкурс департамент соціальної політики міської ради.

Учасниками фестивалю можуть стати діти з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької міської територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги. Вік конкурсантів – від 6 до 17 років (включно).   На конкурс можна представити лише одну відеороботу від своєї сім’ї.

На початку відеоролика слід вказати дані про авторів: ім’я, прізвище, дату народження, місце проживання. Тривалість роботи не повинна перевищувати 5 хвилин.

Кожна подана на Великодній конкурс робота повинна додатково супроводжуватися анкетою (Анкета.docАнкета.doc) з короткою історією про родину та автора відеоролика. А також на електронну адресу PavlyukOV@vmr.gov.ua потрібно надіслати відскановану копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї. Інформацію про подання на Конкурс роботи необхідно обов’язково підтвердити за тел: 50-86-89. Контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна.

Переможців визначать 11 травня. Усі учасники фестивалю отримають подарунки.