У Вінниці стартував конкурс новорічних сімейних фото

foto

Автори найкращих сімейних світлин та есе (розповідей) отримають подарунки.

У Вінниці стартував конкурс для багатодітних родин «Новорічні традиції нашої родини». Як повідомляє Вінницька міськрада, взяти участь в дійстві запрошують дітей з багатодітних родин віком від 6 до 18 років, які мешкають у м. Вінниці та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків м. Вінниці. Для участі у конкурсі до 22 грудня 2018 року потрібно подати до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради анкету та конкурсну роботу.

 

За умовами конкурсу, загальна кількість учасників від однієї багатодітної сім’ї не повинна перевищувати 5 осіб. Головна умова, щоб на фото була уся сім’я. Новорічні сімейні фотографії повинні бути креативні та позитивні. Кожне подане на конкурс фото має супроводжуватись коротенькою розповіддю — есе про сім’ю, традиції відзначення новорічно-різдвяних свят у родині, мрії родини та плани на майбутнє.

Всі учасники конкурсу отримають призи і подарунки. Деталі участі у конкурсі можна знайти за посиланням. Роботи відправити потрібно на адресу: м.Вінниця, вул. Соборна, 50, організаційний відділ Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, тел. для довідок: 50-86-89.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована