У Вінниці спритні крадії поцупили зброю у держохорони прямо з автівки

zbraya

На початку травня до Вінниці з неофіційним візитом приїжджав керівник Управління державної охорони України Валерій Гелетей разом з працівником управління Олександром Волковим. В останнього зловмисники і викрали два пістолети прямо з авто, повідомляє Страна.ua.

 

Валерій Гелетей і Олександр Волков Валерій Гелетей (ліворуч) спілкується з Олександром Волковим під час одного зі змагань по рукопашному бою

Як зазначає видання, пікантності цій ситуації додає той факт, що Волков є охоронцем головного держохоронця України. Посилаючись на свої джерела в МВС, видання розповідає, що Гелетей приїжджав до Вінниці 7 травня з охоронцем. Волков залишив зброю в багажнику свого автомобіля, однак, коли повернувся до нього наступного дня після півночі, виявив, що авто пошкодили, а зброю забрали.

Зловмисники викрали табельний GLOCK-17, серійний номер: LKW012 з двома магазинами, зарядженими бойовими патронами у кількості 34 одиниці. І нагородну Beretta 92FS, серійний номер: G 76318Z також з двома магазинами з бойовими патронами в кількості 26 одиниць.

 

Варто зазначити, що за всю історію існування Держохорони, у голови відомства ніколи не було охоронця. Першим він з’явився у Гелетея.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована