У Вінниці рятувальники витягли з ополонки пса

6040bb6250594

4 березня у Вінниці з річки Південний Буг рятувальники дістали безпритульну собаку, яка провалилася в ополонку. Це трапилося поблизу вулиці Князів Коріатовичів.

«О 6:43 надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що потрібна допомога рятувальників по діставанню собаки з водойми. По прибуттю на місце події, бійці ДПРЧ-4 за допомогою надувного човна та рятувальної мотузки витягли тварину з води», — опублікували на своїй сторінці у «Фейсбук» Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

«Ранком почула дикий вереск неподалік річки. Вибігла ближче, а там одна маленька собачка намагається допомогти дістатися з води іншій, набагато більшій за себе. На цю картину без сліз дивитися було неможливо. Почала дзвонити в поліцію. Вони мене направили до рятувальників. Хлопці швидко приїхали, надули човна. І витягли песика. Я ж винесла їм свій плед, врятовану собачку у нього укутали. Я забрала її відігріватися. Поклала біля батареї. Дочка принесла корм. Ми Найду, так вже її назвали, одягнули. Думаю, що грітися буде ще мінімум добу», — розповіла нам Ольга Григорівна, яка викликали рятувальників.