У Вінниці розтрощили дерев’яну «Сову»: очільник «Вінницязеленбуду» зізнається, що вночі Центральний парк перетворюється на Чикаго

sova

Вночі 31 травня хулігани знищили дерев’яну скульптуру «Сови з книгами», яка нещодавно оселилася у Центральному парку Вінниці. Фахівці запевняють, що відновленню композиція не підлягає. Таким чином милувало око Сова лише півтора місяця.

За словами директора КП «Вінницязеленбуд» Ігоря Любовського, попри встановлення паркану навколо паркової території, він не убезпечив цілісність об’єктів.

«Нам закидали те, що огорожею обнесли «Міні-Вінницю». Це вимушене рішення. Уявіть собі, у якому стані вандали залишили би її… Скажу більше, не зважаючи на паркан тут існує п’ять в’їздів у Центральний парк. Майже кожної ночі роз’їжджають автомобілі, мотоцикли і велосипеди. Життя вирує. Вночі парк перетворюється на такий собі Чикаго 30-их років», — зазначив керівник комунального підприємства.

Щодо «Сови», то руйнація скульптури нанівець звела бажання працівників парку замовляти схожі арт-об’єкти. Біля дерев’яної скульптури відеоспостереження не передбачалося.

«Парк має бути режимним закладом і відпочивати від відвідувачів, інакше ми втратимо його «родзинки». Мене важко переконати в іншому», — пояснив І. Любовський.

Нагадаємо, коли в середині квітня у Центральному парку з’явилася незвична Сова, керівник підприємства пропонував вінничанам визначитися, які скульптури вони ще хочуть бачити.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована