У Вінниці розпочалося щеплення людей старше 65 років

img_20210429_090523_225

Вчора у Вінниці людей старше 65 років почали щеплювати від коронавірусу. Щеплення роблять корейською вакциною AstraZeneca.

Також триває вакцинація працівників ДСНС та правоохоронців.

«26 квітня в область доставлено 13 700 доз AstraZenecaSKBio, яку Україна отримала в рамках глобальної ініціативи COVAX безкоштовно. І це не остання партія, найближчим часом очікуємо чергову», — зазначають у Вінницькій ОДА.

Щоб вакцинуватися, вінничанам необхідно записатися в чергу в сімейного лікаря, з яким підписана декларація. Якщо декларацію не укладено, потрібно звернутися до пункту щеплення за місцем проживання. Для проведення вакцинації також необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Вакцину “Pfizer” продовжують використовувати для вакцинації передусім для мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ.

Вакциною AstraZeneca SKBio в області вакцинують кілька категорій населення.

Медики мобільної бригади КП Немирівський міський ЦПМСД провакцинували 81 людину, Муровано- Куриловецького ЦПМСД – 120 людей вакциною AstraZeneca SKBio, Тростянецька бригада провакцинувала – 80 людей, медики щеплювального кабінету Джулинського ЦПМСД зробили 90 щеплень