У Вінниці родинам, у яких на Новий рік та Різдво народились малюки, подарували коляски

sv_02096

16 малюків народилось в цьому році на Новий рік та Різдво у Вінниці. Сьогодні у холі міської ради батькам цих діток подарували іграшки та дитячі коляски для новонароджених.

Серед 16 маленьких вінничан, що з’явилися на світ в новорічно-різдвяні свята, одинадцятеро хлопчиків і п’ятеро дівчаток. «Вже традиційно, за ініціативи Вінницького міського голови Сергія Моргунова та за підтримки депутатського корпусу, батьки, у яких народились діти на Новий Рік та на Різдво, отримують у подарунок коляски. На жаль, через карантин ми не змогли привітати батьків під час сесії міської ради, як робимо це зазвичай. Тому, щоб вберегти здоров’я батьків і їхніх родин, ми передали сьогодні коляски із дотриманням усіх карантинних правил», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Першим у новорічну ніч народився хлопчик о 1 годині 03 хвилини у Центрі матері та дитини. За подарунком сьогодні прийшов батько малюка. «Дуже добре, що нам подарували коляску, адже ми ще не купували», – каже Олександр Євгенійович.

Також приємно вражений увагою і вінничанин Владислав, у якого 1 січня народився син Захар. «Такий подарунок завжди буде доречним. Приємно, що місто дбає про наших діток», – зазначив Владислав.