У Вінниці ремонтують асфальт та освітлять перехрестя Янгеля та Ширшова

607ffbac6c505

У Вінниці почали оновлення пішохідного переходу на перехресті вулиць Янгеля та Ширшова. Тут ремонтують асфальтне покриття, вже встановили частину опор і закріпили на них світлофори, пізніше будуть монтувати світлодіодні лампи для підсвітки переходу.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Для підвищення безпеки на пішохідних переходах Вінницької міської територіальної громади постійно виконується низка робіт. Якісне освітлення пішохідних переходів в темну пору доби має ключове значення в цьому питанні. Нещодавно такі роботи були проведені на пішохідному переході на перехресті вулиць Пирогова-Комарова.

Наразі облаштовують безпечний перехід на перехресті вул. Янгеля та Ширшова. Неподалік знаходиться школа №6 і спортивний комплекс. На існуючому переході було пошкоджене асфальтне покриття, просіли гранітні бордюри. Тому роботи розпочались з асфальтування переходу та тротуарів поруч. Бордюри встановили на потрібну висоту, де необхідно – зробили пониження, щоб зручно було пересуватись людям на візках, велосипедистам та мамам з колясками.

«Встановили дві з чотирьох запланованих нових опор, на них вже перенесли світлофори. Пізніше на ці ж опори буде встановлено світлодіодні лампи для освітлення», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Також тут заплановано встановити дорожні знаки з підсвіткою, нанести пішохідну розмітку.