У Вінниці радник Авакова говорив з поліцейським про вибори

radnik

Наголосив про політичну нейтральність правоохоронців.

У м.Вінниці 20 лютого перебував радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Філенко. Він провів робочу зустріч із керівництвом поліції Вінниччини та обласних відомств системи МВС. Розглядалися питання щодо забезпечення законності виборчого процесу, повідомила прес-служба главку.

Філенко зазначив, що головне завдання підрозділів системи МВС – забезпечити дотримання законодавства всіма учасниками виборчої кампанії; забезпечення громадського порядку і безпеки під час виборів; охорона виборчої документації.

Радник міністра наголосив на політичній нейтральності працівників правоохоронних відомств під час виконання службових обов’язків. Висловити свої політичні вподобання поліцейський може лише у кабінці для голосування як виборець.

У свою чергу начальник поліції Вінниччини Юрій Педос доповів, від початку передвиборчої кампанії на території області зафіксовано 68 фактів порушення виборчого законодавства. У підсумку за 5-ма складені адміністративні протоколи та відкрито 1 кримінальне провадження.

Нагадаємо, управління СБУ Вінниччини посилило пильність на час виборів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована