У Вінниці провели капітальний ремонт міжпанельних стиків у будинках

1543584341_uteplennia-zabolotnogo1

У Вінниці тривають капітальні ремонти в багатоповерхових будинках. З початку цього року уже завершили ремонтувати стики панелей в трьох багатоповерхівках: по вул.Князів Коріатовичів, 172, вул.Келецька, 77 та вул.Порика, 27. Загалом цього року такі роботи заплановано провести у семи багатоквартирних будинках.

Погана гідроізоляція міжпанельних швів великопанельні будинки – це одна із найосновніших і найбільших проблем. З часом шви пропускають вологу в середину, що призводить до корозії зварювальних елементів панелей. Оптимальним розв’язанням цього питання є ремонт міжпанельних стиків. Тому, такий ремонт є одним із видів капітальних робіт, який увійшов у перелік найбільш популярних серед мешканців.

Як тільки нам дозволи погодні умови, ми відразу приступили до запланованих на цей рік робіт. У зв’язку із пандемією COVID-19 у нас зменшилося фінансування, однак ми продовжуємо ремонті роботи житлового фонду. Роботи проводимо там, де активно долучаються мешканці та у будинках, де найбільше це потрібно, – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.