У День Незалежності України вінничани віддали шану полеглим Героям

imgonline-com-ua-resize-t60wfbdmdnq

Сьогодні, 24 серпня, в межах святкування Дня Незалежності України, на Європейській площі міста Вінниці пройшла церемонія покладання квітів до Вічного Вогню і пам’ятного знаку «Небесній Сотні та Героям ООС».
Урочиста церемонія зібрала усіх небайдужих вінничан, які схилили голови в пам’ять про полеглих Героїв, які боролися за незалежність та суверенітет України.
У покладанні квітів взяли участь: Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова обласної Ради Анатолій Олійник, представники департаментів та управлінь облдержадміністрації та міської ради, командири військових частин, представники громадських організацій, мешканці Вінниці та області.
Пам’ять загиблих у Другій світовій війні та полеглих воїнів АТО/ООС учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. Після звуків метронома пролунали залпи військового салюту. Прапороносна група та оркестр вишикувались на площі перед вежею для урочистого проходження.
Пам’ятаємо, що Незалежність нашої держави оплачена дорогою ціною. За вільну Україну вмирали зі зброєю в руках і без неї. За її свободу сиділи у таборах і в’язницях.
Національна єдність є обов’язковою умовою збереження державності.
Ми різні, але ми єдині.

imgonline-com-ua-resize-6srkm0woa6yb0okg imgonline-com-ua-resize-a4bwqdgl9ntjs imgonline-com-ua-resize-aufraj0kqs2zm imgonline-com-ua-resize-b8gh5siluaugm5v imgonline-com-ua-resize-xcdsksyrus imgonline-com-ua-resize-mkiylmnteoa5jbey imgonline-com-ua-resize-h4b12rg7waw2s3