У Вінниці пройде масове прибирання території біля Південного Бугу

imgonline-com-ua-resize-4yhutfwu1dxg0xdo

Туристичний клуб «Бідняжка» черговий раз влаштовує масове прибирання території вздовж Південного Бугу. Захід, який мав відбутися 21 березня, пройде 11 квітня біля лікарні імені Ющенка. Але це не просто прибирання території – організатори запланували комплексну культурно практичну програму, повідомляє «Інформаційна Вінниччина» з посиланням на прес-службу заходу.

Спочатку учасники зможуть прослухати лекцію із запрошеними гостями, а їх буде немало. Усі отримані під час виступів навички можна буде застосувати безпосередньо при прибиранні території. У прес-релізі заходу анонсовано наступні спічі:

Компанія «Еко-Сервіс» (ТОВ «Подільська Січ»), поділиться досвідом сортування сміття, як це робити правильно та що для цього потрібно.

Учасниця міжнародної організації «360.org» наголосить про проблему зміни клімату, а також розповість про впровадження відновлюваної енергетики.

Громадська організація «ДІЛИ» розповість про «Особисту еко-ефективність», а ГО  «Пангея Ультіма» — про створення та реалізацію Еко-центру «Стіна».

Школярі, учасники «Зеленої школи», поділяться кейсом: як зробити сортування сміття прибутковим, та чого вони досягли завдяки цьому.

Лекційна частина займе дві години — з 10 до 12. Потім до 15:30 учасники прибиратимуть територію і маркуватимуть маршрут  «Стежини здоров‘я». До речі, над розробкою інформаційного буклету про нього вже працює  «Стежини здоров‘я».

Кожен прибиратиме на визначеній території, сортуючи сміття по 5 різних пакетах. Потім їх вивозитимуть на визначені локації, а кошти за вторсировину підуть на розвиток маршруту.

В кінці учасників чекає пікнік та перформанс на екологічну тему від громадської організації «Чо?When?». Також усі бажаючі матимуть змогу покататися на каяках, виступити з творчим номером та просто щиро поспілкуватись.

«Інвентар (рукавички та сміттєві мішки) надасть Муніципальна поліція. Все, що потрібно від учасників — це бажання весело, цікаво та з користю провести вихідний день. Також будемо вдячні, якщо хтось візьме тачку, граблі або лопату», —  говорить координаторка заходу Алла Юхимчук.

Початок великого еко-дійства запланований на 11 квітня, 10 годину. Місце зустрічі — на галявині поблизу лікарні Ющенка (вказано на карті).

Нагадаємо, опублікували невідомі історичні світлини Вінниці (ФОТО).