У Вінниці продовжують модернізацію мереж: перелік адрес

merezhi
У місті продовжують замінювати інженерні мережі, оновлювати ліфти та  утеплювати міжпанельні стики в багатоповерхівках. Також ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні, встановлюють контейнерні майданчики та облаштовують пандуси.
Цього року у Вінниці планується встановити безпровідну диспетчеризацію на 20 ліфтах. Наразі капітальний ремонт ліфтів триває у будинку по  вул. Д.Нечая, 77а, роботи тут виконані в одному з під’їздів, а також по вул. О. Антонова, 40а, в одному із під’їздів будинку роботи уже завершили.
Уже не перший рік вінничани активно долучаються до програми співфінансування ремонту житлового фонду. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. Найпопулярнішим видом робіт серед жителів є заміна інженерних мереж. Минулого року вдалося провести такі роботи у 61 багатоквартирному будинку. Цього року уже завершили капітальний ремонт інженерних мереж у будинках по вул. вул. Б. Ступки, 3,  вул. В. Порика, 37.
«Наразі ми працюємо на умовах співфінансування по заміні інженерних мереж в будинках по просп. Космонавтів, 52,  вул. Литвиненко-Вольгемут, 40, вул. Литвиненко-Вольгемут, 32, вул. Стельмаха, 41. Також розпочинаємо роботи у будинку по вул. Р. Скалецького, 35/194. Ще у будинках по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів,8 та вул. Ващука,11 робимо міжпанельні стики», — зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.
Також облаштовують контейнерні майданчики по вул. Хмельницьке шосе, 49 та просп. Космонавтів, 77. У будинку по вул. Москаленка, 67 облаштовують пандус, а по вул. І.Миколайчука, 11 – він уже встановлений.
Які роботи заплановані чи проводяться саме у вашому будинку можна дізнатися на карті за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=12tUbwFBoMSDYKJN9T4ybgYJOnc7G-mTY&ll=49.24035453149035%2C28.47401613896477&z=15 .

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована