У Вінниці продовжують формувати «ковідні» команди для роботи в стаціонарах

ВІРУС

У Вінниці багато «ковідних» пацієнтів потребують стаціонарного лікування та кисневої підтримки. Тому є потреба у збільшенні кількості команд для роботи в стаціонарах. В результаті к. Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Донедавна у Вінниці було 16 вакансій лікарів, 14 вакансій медсестер, 19 вакансій санітарок. Однак після встановлення муніципальних надбавок почали надходити звернення від медичних працівників, які висловлювали свою готовність працювати у «ковідних» командах.

«На даний момент вакансії середнього і молодшого медичного персоналу заповнені. Залишилось 15 вакансій лікарів . Але робота по формуванню «ковідних» команд продовжується – кількість вакансій змінюється щодня – тому запрошуємо кандидатів на співбесіди в МКЛ №1, МКЛ №3 пологові №1 і №2″, – зауважив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Нагадаємо, що на позачерговій сесії міської ради депутати підтримали проект рішення щодо доплати медичним працівникам, які працюють з хворими на COVID-19 у стаціонарних відділеннях.