У Вінниці презентують видання про видатних медиків

afisha-prezentatsii

14 грудня об 11:00 в HUB “Місто Змістів» відбудеться презентація книги «Вінниця – місто послідовників М.І Пирогова», яка оповідає історію розвитку медичної галузі на території міста Вінниці, а також біографії та цікаві факти з життя відомих лікарів-вінничан, починаючи з видатного вченого та хірурга Миколи Пирогова. Видання буде цікавим не лише тим, хто цікавиться історією міста, а також слугуватиме своєрідною візитівкою Вінниці у галузях медицини та туризму.

Книга видана в рамках проєкту з однойменною назвою «Вінниця – місто послідовників М.І Пирогова», який у 2019 році став переможцем конкурсу Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ, отримавши 665 голосів підтримки.

Видання підготовлено на основі архівних та біографічних джерел. Авторський колектив: Ольга Юрчишина – авторка проєкту, краєзнавчиця; Неліна Кравчук – директорка Наукової бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова; співробітниці бібліотеки: Людмила Сухарєва, Майя Мельник, Вікторія Коваленко, Ярослава Бондарчук, Галина Біловус.

Трансляція презентації триватиме на сторінці департаменту маркетингу міста та туризму у Facebook (https://www.facebook.com/vinnmarketingtourism). Початок 14 грудня об 11:00.

Під час презентації авторки детально розкажуть про зміст книги, зокрема про цікаві факти з біографій тих, хто започаткував і розвивав медичну справу у Вінниці останні понад півтора століття, а також розкриють особливості підготовки видання.