У Вінниці представникам турбізнесу вручили відзнаку #SafeTravels

1

Використання бізнесом спеціально розробленого знака дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по всьому світу як такі, що прийняли й виконують глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля безпечних подорожей.

Наприкінці 2020 року Національна туристична організація України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила всеукраїнський конкурс #SafeTravels Contest, метою якого було зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України. Для участі запрошувалися всі соціально відповідальні та безпечні туристичні об’єкти.

Участю Вінниці в цьому конкурсі опікувався департамент маркетингу міста та туризму. Ініціативу долучитися до змагання виявило одразу 16 представників індустрії ― рекордна кількість учасників порівняно з іншими регіонами України. Переможці конкурсу визначалися за номінаціями:

• Безпечний готель

• Безпечний туроператор

• Безпечна туристична атракція

• Безпечний торговельний заклад

Усі заявки з Міста ідей отримали відзнаки в конкурсі, які 16 лютого переможцям вручили заступник міського голови Андрій Очеретний та директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.

Відтепер ці організації входять до переліку найкращих безпечних туристичних об’єктів України. Цей результат доводить, що вінницькі підприємці відповідальні перед туристами, а також активні й постійно вдосконалюють послуги, які надають мешканцям і гостям міста.