У Вінниці помер викладач ДонНУ імені Василя Стуса – Валентин Кокорський

125207028_3033452566754426_3457231160958118321_n

Донецький національний університет імені Василя Cтуса втратив шанованого викладача – кандидата історичних наук, доцента Кафедри політології та держуправління ДонНУ імені Василя Стуса – Валентина Кокорського.

“Не вистачає слів, щоб передати смуток, нестерпний біль і невимовну втрату!

Відійшов у вічність кандидат історичних наук, доцент  Кафедра політології та держуправління ДонНУ імені Василя Стуса Валентин Францович Кокорський-Викладач, Людина, яку любив та поважав увесь колектив та студентство Донецький національний університет імені Василя Cтуса. Валентин Францович був патріотом держави, мав стійку та виважену громадянську позицію. Для багатьох нас він став наставником та другом”, – читаємо у некролозі.

Колеги кажуть, що Валентин Францович був серцем кафедри.

“У наших серцях Валентин Францович назавжди залишиться висококваліфікованим фахівцем, прикладом невтомної працелюбності, мудрості й щирості. Він назавжди залишиться прикладом для наслідування, наставником для багатьох здобувачів та колег”, – читаємо у повідомленні.

У соцмережах вінничани з сумом коментують сумну звістку.

“Ще один з патріотів не дочекався повернення на рідний Донбас. Особливо заповажав Валентина Францевича, коли зустрів його, одного з небагатьох з кафедри, на Донецькому Євромайдані в кінці 2013-на початку 2014 р”, – пише Володимир Кіпень.

“Царствіє Небесне. Один з найкращих викладачів! Науковий керівник від Бога! У пам’яті назавжди!”, – додає Надія Кокора.

“Інтелектуал, відкрита та надихаюча людина. Світла пам’ять Валентину Францовичу та співчуття близьким”, – коментує Софія Глухенька.

Вічна та світла пам‘ять! Щиро вдячна Валентину Францевичу за навчання та за те, яким чудовим науковим керівником та людиною Він був… Царство Небесне! Співчуття родині”, – пише Ганна Солдатенко.