У Вінниці показник виздоровлення від COVID вищий за загальноукраїнський

korona-foto

У Вінниці темпи одужання хворих на коронавірус досить високі. Про це свідчать статистичні дані. За останніми  підрахунками у Вінниці показник вінничан, які одужали, становить 1081,7 осіб на сто тисяч населення, що значно перевищує показники по Україні – 495,3. Лікарі докладають багато зусиль, щоб рятувати людей, і звертаються до вінничан з проханням дотримуватись протиепідемічних правил і не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

З початку пандемії станом на 8 листопада у Вінниці лабораторно підтверджено 5870 випадків інфікування коронавірусом. Одужало 4004 пацієнтів (68,2 %).

Продовжують хворіти 1778 людей. З них  93 % пацієнтів лікуються амбулаторно. 124 особи, або 7 %, перебувають на стаціонарі. Це люди з позитивним результатом ПЛР-тесту та важким перебігом хвороби.

Крім того, на стаціонарному лікуванні перебуває ще 130 осіб з підозрою на ковід і 59 пацієнтів з імовірними випадками захворювання, які мають клінічно виражені симптоми, але результат ПЛР-тесту негативний.

У Вінниці одужало 68,2% від загальної кількості захворілих вінничан. В Україні цей становить майже 45 %, у Вінницькій області – 57,2 %.