У Вінниці покажуть виставку, присвячену історіям людей, чиє життя змінилося через війну на Донбасі

imgonline-com-ua-resize-lk5uyjr4uzuppcd

16-го липня о 16:00 на Європейській площі у Вінниці презентують «мандрівну» виставку «На Зламі», яка присвячена історіям людей, чиє життя змінилося внаслідок бойових дій на Сході України. Згодом її перенесуть до приміщення Вінницької міської ради, де відвідувачі зможуть ознайомитися з нею з 17-го липня до 14-го серпня.

Як йдеться в анонсі громадської організації «Спільна справа», захід відбувається в партнерстві зі Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

««На Зламі» – виставка, яку вже відвідали понад 3000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися у 8 містах України: з Києва проект вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку могли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Житомирі та Черкасах.

Інтерактивна виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.

Відвідати виставку можна з 17 липня по 14 серпня 2020 року на першому поверсі Вінницької міської ради з дотриманням всіх запроваджених обмежень карантину», – зазначають організатори в своєму повідомленні.