У Вінниці починають консультувати підприємців з приводу отримання фінансової допомоги

screenshot_1-5

У Вінниці розпочинаються консультації з питання надання допомоги на неповнолітніх дітей. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” від 22.04.2020 р. підприємці, які мають дітей та людей, які втратили роботу та зареєструвалися у центрі зайнятості як безробітні, можуть отримати фінансову допомогу.

Тож, консультації з цього приводу можна отримати за тел.: 50-83-88 (управління соціального захисту населення Правобережне) та 50-86-70 (Лівобережне управління соціального захисту).

Зазначається, що держдопомога може бути виплачена на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

Допомога надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму:

  • для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн;
  • для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.

Директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова розповіла, які документи потрібно для отримання допомоги та куди варто звертатися за консультацією.

“Цю державну допомогу підприємці можуть оформити у територіальних Прозорих офісах або онлайн. Проконсультуватись щодо процедури оформлення можна за тел.: 50-83-88; 50-86-70.

Також для громадян, які втратили роботу або не мають можливості працевлаштуватися під час карантину, спрощено доступ і надано можливість отримати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, яка, своєю чергою, передбачає і доплати на кожну дитину.

Середньомісячний розмір допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, становитиме від 2 800 до 3 020 грн. Зазначу, що Постанова Уряду, ще не оприлюднена, але ми вже консультуємо вінничан з цього питання”, – проінформувала директор департаменту соціальної політики Валентина Войткова.