У Вінниці починається обговорення стратегії розвитку міста

snimok2

У п’ятницю, 17 липня 2020 року, о 14:00 розпочнеться перше експертне  обговорення напрямів стратегічного розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ – «Цифрова трансформація: сталий розвиток громади». Захід відбудеться в режимі ZOOM-конференції, тож усі бажаючі взяти участь в обговоренні мають попередньо зареєструватись, щоб отримати посилання на онлайн-зустріч.

У Вінниці триває розробка проекту Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030 року. Цей новий документ має включати в себе пріоритети розвитку на наступні 10 років не лише Вінниці, а й сусідніх сіл, які відповідно до Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020 р. № 512-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Вінницької області» мають увійти до Вінницької об’єднаної територіально громади.

В рамках написання проекту Стратегії розвитку Вінницької міської ОТГ до 2030, яка має робочу назву «Стратегія 3.0», розпочинається серія онлайн-зустрічей з фахівцями різних сфер та активними громадянами, де будуть обговорюватись пріоритетні напрями розвитку громад.

Перша таке обговорення з громадськістю відбудеться вже цієї п’ятниці, 17 липня, і триватиме з 14:00 до 16:00. Обговорюватиметься тема «Цифрова трансформація: сталий розвиток громади».

Усі бажаючі взяти участь в дискусії мають зареєструватись за посиланням, згодом зареєстровані учасники отримають посилання на ZOOM-кімнату, де буде відбуватись ця подія.

Такі зустрічі будуть проходити й по інших темах. Детальніше з переліком заходів та нормативною базою можна ознайомитись тут.

Крім того усі активні громадяни та громадянки можуть надсилати свої пропозиції  щодо розвитку об’єднаної громади на наступні 10 років на електронну скриньку vmotg2030@vmr.com.ua .