У Вінниці почали забирати евакуатором автівки, які припарковані з порушенням правил і перешкоджають руху

imgonline-com-ua-resize-asrgu5ig01

 

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив радник міського голови Віктор Перлов і опублікував фото.

«Вулиця Театральна. Патрульна поліція з допомогою евакуатора прибирає автомобілі, що припарковані з порушенням ПДР і перешкоджають руху інших учасників руху.

Нагадаю:

  • припаркований на переході/перехресті/виїзді з прилеглої території (та ближче 10 м) автомобіль обмежує оглядовість. Через авто порушника інші водії не бачать наближення пішохода/автомобіля і не мають змогу вчасно відреагувати.
  • припаркований на смузі громадського транспорту автомобіль ускладнює рух тролейбусів/автобусів, через що пасажири втрачають свій дорогоцінний час.
  • припаркований ближче 3 метрів до суцільної осьової лінії дорожньої розмітки автомобіль змушує порушувати ПДР інших учасників руху та наражає їх на небезпеку лобового зіткнення з зустрічним транспортом», — зазначено в дописі.

Евакуйовані авто повинні зберігатись на спеціальному майданчику по вул. Ботанічна, 28. Міськрада уклала відповідний договір з поліцією. Плату за зберігання на спеціальних майданчиках тимчасово затриманих транспортних засобів будуть здійснювати за рахунок відповідної плати водіїв або власників (співвласників) цих транспортних засобів.

5ef4b75eb7788

Нагадаємо, з 12 травня інспектори з паркування почали виносити постанови про притягнення порушників правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності.

У Вінниці планують створити 4138 додаткових місць для зупинки та стоянки транспортних засобів. Нині у Вінниці нараховується 7833 місць пакування.

Місця для паркування можна знайти на сайті міської ради у розділі «Мапа міста».