У Вінниці, по вулиці Пирогова встановлять майже 200 нових енергозберігаючих LED-світильників

5fa25cb14787e

У Вінниці, по вулиці Пирогова, почали замінювати вуличне освітлення. Замінять 180 світильників на світлодіодні. Такі LED-світильники будуть економити електроенергію, а ще забезпечують гарну видимість.

Загальна протяжність ділянки, на якій замінять освітлення – 2 кілометри, від Соборної до кінцевої зупинки «Електромережа».

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Якісне вуличне освітлення дозволяє почуватися більш упевнено і водіям, і пішоходам. LED-ліхтарі добре розсіюють світло, не засліплюють, забезпечують гарну видимість. Також вони надійніші за традиційні світильники та більш економні.

Нагадаю, що минулого року замінили освітлення на вулиці Пирогова від малого містка до Гніванського шосе, коли робили комплексну реконструкцію. Таким чином, з’єднаємо ділянки, які вже підсвічуються за сучасними стандартами», – пише Сергій Моргунов.

Оновлення зовнішнього освітлення відбувається у рамках співпраці міста з НЕФКО (Північною екологічною фінансовою корпорацією). Першим етапом цього проекту була модернізація освітлення центральної вулиці міста – Соборної.

Наступні у проекті НЕФКО – вул. Келецька та Барське шосе.

5fa25cb75e24e