У Вінниці планують відремонтувати дахи в півсотні будинках ОСББ

DCIM100MEDIADJI_0022.JPG
У Вінницьких багатоквартирних будинках продовжують ремонтувати дахи. Цього року за кошти із міського бюджету капітально відремонтують покрівлі у 50 багатоповерхівках ОСББ. Наразі проводяться роботи  на шести об’єктах.
 
У 2018 році були внесені зміни до муніципальної програми співфінансування для об’єднань співвласників багатоповерхових будинків. Вони передбачають можливість для ОСББ, які створюються з першого січня 2019 року і забудови до 1970 року, отримати два види капітального ремонту безкоштовно, але не упродовж одного року. Жителі будинків по вул. Л.Толстого, 3, вул. Маліновського, 36, вул. Артинова, 55, Селянський провулок, 5, вул. О. Довженка, 9 та вул.  Келецька, 72.
«Жителі даних будинків створили ОСББ і обрали як першочерговий вид капремонту, який буде проводитись за кошти міського бюджету, — покрівлі. Власники квартир самі обирають, що їм необхідно відремонтувати у будинку – дах, вікна в під’їздах чи замінити інженерні мережі. Також можна скористатися міською програмою співфінансування, де 70% робіт фінансується з міського бюджету», – зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.
Із планом капітального ремонту житлових будинків на 2020 рік в рамках Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння в сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади можна познайомитися за посиланням
Довідково:
Станом на 1 січня 2020 року у Вінницькій міській ОТГ створено 651 ОСББ. Це 33,8% від загальної кількості будинків житлового фонду.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована