У Вінниці підприємці продовжують отримувати антикризові компенсації

0
У рамках антикризової програми Сергія Моргунова «Вінничани важливі» в цьому році 145 підприємців отримали підтримку та компенсації. 50 підприємців оформили пільгу по сплаті за оренду комунального майна, а 84 – звільнені від сплати за сервітутне користування земельними ділянками. 11 підприємців подали заявки на отримання фінансової підтримки  за новостворені робочі місця під час карантину.
Криза, викликана епідемією коронавірусу, зачепила усі сектори економіки без винятку.  Тому в місті було розроблено низку заходів, які спрямовані на підтримку вінничан. Допомогу отримують не тільки соціально незахищені мешканці міста, а й представники бізнесу.
«Ми продовжуємо працювати із підприємцями в рамках антикризової програми «Вінничани важливі». Нам важливо підтримати бізнес, аби вони також відчували що про них у місті турбуються. Тому ми продовжуємо приймати документи на оформлення тих пільг, які передбачені антикризовою програмою», – зазначив директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов.