У Вінниці підписали контракт з підприємством, яке впроваджуватиме е-квиток

bilet

Нині компанія працюємо над комплексною системою електронного квитка у Харкові, Житомирі й Тернополі

Сьогодні, 10 травня, комунальне підприємство «Вінницякартсервіс» та чеська компанія «Mikroelektronika» підписали контракт на постачання обладнання для автоматизованої системи оплати за проїзд у громадському транспорті міста (е-квитка). Про це повідомляє корепондент Depo.Вінниця.

Підписанню контракту передували два роки наполегливої роботи – не лише технічної, а й юридичної. Міська влада сподівається, що система електронного квитка стане хорошою базо для запровадження «картки вінничанина», але то тема окремої детальної розмови.

Уповноважений представник компанії «Mikroelektronika» Індріх Надворнік сказав, що пишається підписанням такого контракту, і високо оцінив роботу міської влади Вінниці у справі модернізації транспортної системи. Нині компанія працюємо над комплексною системою електронного квитка у Харкові, Житомирі й Тернополі.

Як повідомила директорка «Вінницякартсервісу» Катерина Бабіна, в липні 2015 року Європейськй банк рекостукції й розвитку БРР уклав угоду із підприємством на фінансування проекту до 8 мільйонів євро. Протягом 16 місяців «Mikroelektronika» має привезти і встановити обладнання.

Почнуть з муніципального транспорту, затим працюватимуть з приватними перевізниками. Заплановано встиановлення сиетми у 320 одиницях комунального і 260 одиницях приватного транспорту. На кожних дверях травмвая, тролейбуса чи автобуса будуть встановлені валідатори, які менші ніж за півсекунди зчитуватимуть інформацію з електронної картки і зніматимуть кошти за проїзд. На перших дверях планують встановити валідатор, який друкуватиме паперові квитки. Буде враховано й те, що міським транспортом користуватимуться не лише жителі міста, тому діятимуть й одноразові квитки.

На зупинках, через які проходить по кілька різних маршрутів, будуть встновлені інформаційні табло з розкладом руху транспорту.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована