У Вінниці патрульні врятували чоловіка, у якого зупинилось серце

5cbf3b5bc6d3bfc433635bc53ee5b285_preview_w440_h290

6 лютого ввечері двоє патрульних 2-ї роти Денис Горкуша та Віталій Тиндик врятували на залізничному вокзалі чоловіка, в якого зупинилося серце. Правоохоронці почали проводити серцево-легеневу реанімацію, аж поки чоловік не прийшов до тями. Згодом потерпілого передали працівникам «швидкої».

Про це повідомляють в пресслужбі патрульної поліції Вінницької області.

Як йдеться в повідомленні, до патрульних, які несли службу на території залізничного вокзалу, підбіг схвильований чоловік. Похапцем він пояснив, що у вбиральні помирає його приятель. Охоронці порядку одразу кинулись туди, дорогою одягаючи стерильні рукавички.

«Опинившись на місці, патрульні 2-ї роти Денис Горкуша та Віталій Тиндик виявили чоловіка, який лежав на землі без свідомості. Шкіра його була блідою, серце не билось і не відчувався пульс.

Довго не думаючи, патрульні почали проводити серцево-легеневу реанімацію, аж поки чоловік не прийшов до тями. Після цього він отримав ще медичну допомогу від працівників швидкої, які прибули на виклик. Зараз із чоловіком все добре», – розповідають в пресслужбі патрульної.