У Вінниці обирають найкращого водія громадського транспорту

5e4a6e02c0ba2

Вінничани можуть визначити найкращих водіїв у громадському транспортні міста. Для цього варто проголосувати за допомогою смартфону, навівши екран на спеціальний QR код. «Вінницька транспортна компанія» спільно з радіо «Місто над Бугом» запустили «Марафон взаємовічливості».

«Щодня ми проводимо у транспорті чимало часу: хтось їде на роботу, хтось – на навчання, а комусь терміново потрібно знати, які ціни сьогодні на вінницьких ринках. Тож наші трамваї, тролейбуси й автобуси завжди прийдуть на допомогу, адже вони працюють згідно з розкладом в будь-яку погоду, у будні та у свята», — зазначають на сайті Вінницький трамвай.

Якщо вам комфортно рухатись містом з екіпажами ТТУ – віддавайте їм свої голоси! Отримали щасливий білет від чемного та усміхненого водія? Посміхніться у відповідь та подякуйте йому, проголосувавши за екіпаж, у якому він працює. Знаходьте у транспорті плакат з номером екіпажу та скануйте QR код.

Далі потрібно зробити три простих дії: натиснути на значок голосування, обрати номер екіпажу, який сподобався та клацнути на кнопку «голосувати».

За підсумками голосування переможці отримають пам’ятні нагороди.

«Нумо покращувати якість обслуговування у громадському транспорті разом. Не зволікайте – відзначте найкращий екіпаж! Не шкодуйте позитивних відгуків, адже гармонійне та комфортне місто починається з взаємоповаги», — додають організатори.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована