У Вінниці нацгвардійці виконували різдвяні композиції

ms7mquumbv1xeyynjasyigwqt47ekthwnhoj28e3

Вінницькі нацгвардійці зіграли власну версію відомої на весь світ колядки. Грали нацгвардійці в одному із торгових центрів Вінниці. Композицію виконували 13 музикантів і двоє солістів оркестру.

«Це вперше ми виконали для вінничан «Щедрик». Таким чином ми вітаємо вінничан та гостей міста з прийдешніми новорічними святами. Ми збагатилися різдвяним репертуаром. Це не тільки хіти сучасної європейської музики, а саме пісні на різдвяну тематику. Перед тим, як взятися за твір, слухали записи десятків виконань новорічно-різдвяної щедрівки Леонтовича. З поміж них найбільше запам’яталася американська група «Пентатонікс». Вокалісти акапельно виконують кавер-версії на відомі твори. Дуже гарним є їхнє аранжування нашого «Щедрика»», – повідомив начальник оркестру військової частини 3008 лейтенант Дубинчук.

Окрім «Щедрика», військові музиканти зіграли також «Jingle Bell Rock», «Last Christmas», «All I want for Christmas is you» та українську колядку «Свята тиха ніч».

«Я вважаю, що в цей час музика повинна лунати звідусюди. Від наших військових це чути дуже приємно. Чудове виконання, ми всі в захваті. Ми випадково тут опинилися, але розуміємо, що приїхали недаремно», – сказала гостя міста Людмила.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована