У Вінниці намагаються поширювати замовні статті проти Гройсмана

groshi

До нашого видання «KLASNO.info» звернулися з пропозицією розмістити за гроші та прорекламувати у Facebook від імені нашої сторінки статтю «75 мільйонів причин розчаруватися у Гройсмані».

Через контактну форму від імені скриньки asdghrasdrgh@gmail.com до нас звернулися з пропозицією «розмістити рекламну новину політичного характеру».

Ми погодилися та повідомили, що назвемо ціну після того, як побачимо матеріал для розміщення.

У відповідь нам надійшов .doc-файл статті з заголовком «75 мільйонів причин розчаруватися у Гройсмані», у якій йшлося про корупційну схему зі скандальним забудовником. Нещодавно подібну інформацію поширювали анонімні телеграм-канали.

Нам повідомили, що потрібен криптовалютний рахунок, щоб на нього нам перевели гроші після розміщення статті та увімкнення реклами.

Ми назвали ціну 10 тисяч доларів США за розміщення і рекламу цієї статті від імені нашого видання.

Інформацію про цей скандал з Гройсманом ми намагалися отримати у правоохоронних органах, зверталися до наших контактних осіб у МВС, НАБУ та НАЗК, проте всі, до кого ми зверталися, повідомляли, що вони нічого не знають про існування такої справи або ж дізналися про неї з анонімних телеграм-каналів, так само, як і ми. Тобто в реальності цієї справи взагалі може не існувати.

Ціна влаштувала наших замовників.

skrin

Зауважимо, що криптовалюти широко використовуються в різних незаконних фінансових операціях для того, щоб було неможливо відстежити джерело та отримувача грошей.

Ми зібрали всю інформацію про замовників, що змогли, та передали її до правоохоронних органів. Хоча ймовірність знайти людину, яка нам писала, практично нульова.