У Вінниці з’явилась ще одна прийомна родина

1
Сьогодні, маленька вінничанка Вероніка, якій ще немає й року,  поїде додому до своїх прийомних батьків — Михайла та Вікторії. Молода пара переконана, що кожна дитина має бути щасливою та виховуватися у родині.
Привітала прийомних батьків заступниця міського голови Галина Якубович.
«Хочу подякувати вам від імені міського голови Сергія Моргунова та депутатського корпусу, що ви прийняли таке рішення і маєте намір подарувати цій дитинці життя в родині. Адже саме основне, щоб діти виховувалися в родині. Це не простий крок, але він потрібен насамперед дитині, це буде душа вашої родини. Наші служби завжди поруч з вами, і ви до них можете звертатися з будь-якого питання. Я впевнена, що у вас все буде добре. Також хочу вам повідомити, що з міського бюджету ви отримуєте одноразову грошову допомогу у розмірі 25 000 грн, аби ви купили все необхідне для дитини», — сказала Галина Якубович.
Батько родини Михайло поділився своїми емоціями: «Сьогодні ми уже забираємо Веронічку до свого дому, нас з дружиною переповнюють емоції. Але ми впевнені, що  нам все вдасться, ми переконані, що кожна дитинка має бути здоровою і щасливою». Він додав, що підтримка важлива і співпрацювати з фахівцями міської команди приємно.
Довідка:
У службі у справах дітей Вінницької міської ради на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 241 дитини. Під опікою чи піклуванням виховується 164 дітей, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу — 47 дитини.
Протягом 2019 року у Вінниці створено дві прийомні сім’ї. 30 дітей, позбавлених батьківського піклування, ще потребують влаштування до сімейних форм виховання.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована