У Вінниці на швидкість поїдали півметрові хот-доги

fest

Три півметрові хот-доги, засмажені на “Запорожці”-грилі біля центральної сцени Vinnytsia Food Fest, що третій день триває у Вінниці, стали головними учасниками фесту по обіді 22 квітня.

Сьогодні відвідувачам фестивалю пропонували на швидкість з’їсти величезну сосиски в тісті ще й отримати призи за найшвидше поїдання. Три парубки винесли хот-доги на сцену як неабияку цінність, припрошуючи вінничан до швидкісної та публічної трапези.

Ведучий на сцені, котрий постійно спілкувався російською та жартував, переважно, на секс-тематику, довго не міг знайти бажаючих взяти участь у змаганні. Можливо, людей відлякував ще й той факт, що за участь у конкурсі треба було сплатити внесок у розмірі 50 гривень: щоправда, переможцю обіцяли віддати усі зібрані кошти.

В результаті торгів з публікою ведучий скинув ціну за вихід на сцену до 25 гривень. Після цього три пари учасників дуже швидко знайшлися серед натовпу.

Правила змагань досить прості та пікантні: пара учасників має швидко їсти хот-дог з обох його кінців. В результаті, роти поїдачів мали зустрітись в середній точці хот-дога – на той момент вже з’їденого. З огляду на це ведучий пропонував, аби в кожній парі учасників був і чоловік, і жінка. Проте з трьох пар дві виявилися одностатевими: ліворуч – чоловік і хлопчик, праворуч – дві молоді дівчини. І лише по центру – хлопець і дівчина.

Зазначимо, що на сцену також піднімався ще один чоловік: оголений до поясу і весь в татуюваннях.

Він мовчки танцював і робив, як йому напевно здавалося, звабливі па, а потім ще й закурив біля дитини. Тож дуже скоро чоловіка “з надто гарним настроєм” вивела поліція.

Зрештою, змагання стартували: учасники максимально широко відкривали роти, намагаючись якнайглибше запихнути хот-до до рганізму, ведучий увійшов в раж і повіодмляв, що “толк в хот-догах особливо мають знати дівчата”.

Найшидше сосиску в булці поглинули Надя і Віка.

Їм вручили всі виграні кошти, а всім учасникам – сертифікати на безкоштовну прогулянку на гондолі водами Південного Бугу.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована