У Вінниці на понад тиждень перекриють міст

most

Певно, чимало вінничан вже й звикли до того, що Київський міст час од часу перекривають. Як відомо, це пов’язано з його капітальним ремонтом. У мерії Вінниці попередили, що з наступної середи рух транспорту там буде знову повністю перекрито. А скасують це обмеження за понад тиждень.

«З 6:00 15 серпня по 6:00 24 серпня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола – на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.
На час проведення робіт рух тролейбусів №3, 9, 15 та маршруток №8Б, 16А, 17А, 23А, 31А на ділянці від зупинки «Театр ім. Садовського» до зупинки «Вул. Стрілецька» буде призупинено в обох напрямках. Перевезення пасажирів вищезазначеними маршрутами буде здійснюватися по вул. Соборній та Центральний міст», – зазначається на сайті Вінницької міськради.

 

Чергове перекриття руху пов’язано з тим, як пояснили чиновники, що там здійснюватимуть гідроізоляцію та асфальтуватимуть проїжджу частину. Нагадаємо, що раніше його неодноразово перекривали у зв’язку з бетонуванням арок.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована