У Вінниці на об’їзній поставлять контрольний пункт поліції

video

Поліцейські ловитимуть злочинців та порушників на в’їзді у Вінницю.

На перехресті Хмельницького і Барського шосе Головне управління Нацполіції у Вінницькій області планує встановити стаціонарний контрольний пункт. Про це 6 квітня під час зустрічі з депутатами облради розповів очільник поліції Вінниччини Юрій Педос.

 

— За підтримки мера міста ми плануємо збудувати хоча б один пункт поліції на окружній міста Вінниці. Я хочу підкреслити, що це буде пункт поліції не для того, щоб поліцейський стояв з жезлом і зупиняв всі автомобілі. Ні. Звідти будуть діяти наряди поліції, патрулювати дороги. На автомобілях будуть виявляти порушників. Особливо тих, які так люблять випивати чарку на об’їзній дорозі, а потім збивають людей, — пояснив Ю.Педос.

Керівник ГУ Нацполіції у Вінницькій області також додав, що пункт поліції на об’їзній дорозі допоможе краще виконувати «План перехвату», а також виявляти злочинні групи.

— Я нещодавно їхав об’їзною дорогою і побачив фуру з російськими номерами. Водій спокійно викинув пусту пляшку через вікно. Але йдеться навіть не про викинуту пляшку, хоча за це він теж має нести відповідальність. Хто він такий? Чому він сюди їде? Який товар везе? Пункт прийому допоможе це все визначити, а також попередити діяльність у місті злочинних груп-гастролерів, — зазначив Ю.Педос.

 

Відкрити пункт поліції на об’їзній дорозі планують до кінця цього року.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована