У Вінниці на новорічну ніч громадський транспорт возитиме безкоштовно до ранку. Таксі ‒ за подвійним тарифом

imgonline-com-ua-resize-kb5hy1zgjhdu

У ніч на 1 січня 2021 року у Вінниці до ранку працюватиме громадський транспорт. Проїзд для всіх без виключення ‒ безкоштовний. А от служби таксі з 20 години до 08:00 вдвічі підвищать тариф.

«Весь громадський транспорт у Вінниці працюватиме до ранку. Щоправда, по іншому графіку. Зрозуміло, що інтервал між кожним виїздом збільшиться», ‒ розповів Михайло Луценко, генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія».

Зауважимо, що 31 грудня та 1 січня проїзд у громадському транспорті Вінниці буде безкоштовний. Валідатори не працюватимуть.

Редакція  також звернулась до служб таксі, аби дізнатися, за якими тарифами вони працюватимуть.

«З восьмої вечора і приблизно до восьмої ранку тарифи підвищуються удвічі. Також можна бронювати попереднє замовлення. Воно обійдеться плюс 24 гривні. Але краще бронювати поїздку приблизно з 16 години. Коли буде відомо, скільки на маршрут вийде водіїв. І вони вже будуть приймати ці замовлення та розподіляти між собою», ‒ зауважила Вінниця.info Ірина, диспетчер однієї із місцевих служб таксі.

Ми також поспілкувалися із таксистами.

«Особисто я буду працювати. Серед моїх колег також чимало охочих. Головне, аби були клієнти. Якщо порівнювати з минулим роком, то тоді замовлень було небагато. Тому машин має вистачити всім, хто вирішить їхати. Ажіотажу не буде», ‒ пояснив водій Сергій.

Також зауважимо, що безкоштовний проїзд у громадському транспорті Вінниці буде на Різдво.