У Вінниці на маршрути вивели додатковий транспорт

5e5e4be311b07

«Вінницька транспортна компанія» випустить на маршрути додаткові одиниці громадського транспорту. В місті сподіваються, що це допоможе запобігти великому скупченню людей у салонах. Зараз мова йде про трамваї, тролейбуси і муніципальні автобуси. Опрацьовують також питання курсування маршруток.

Про це 18 березня під час брифінгу повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«Ми пропрацювали з містом запит щодо збільшення кількості рухомого складу транспорту в місті Вінниці. Для того, щоб в кінцевому результаті зменшити щільність людей в кожній одиниці транспорту.

«Вінницька транспортна компанія» вже відпрацювала це питання і найближчим часом будуть виведені додаткові одиниці рухомого складу. Також вирішується випуск додаткового рухомого складу приватних перевізників», — сказав посадовець.

Нагадаємо, що з 18 березня в громадському транспорті Вінниці мають їздити не більше 10 чоловік. Відповідна вимога передбачена в Постанові Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року. «Вінницька транспортна компанія» та маршрутні перевізники просять вінничан з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, не заходити в громадський транспорт, якщо там вже є 10 чоловік, розраховуватись у безготівковий спосіб.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована