У Вінниці на Майдані Незалежності відкрилась локація «Вінниця – місто ідей»

misto

У Вінниці на Майдані Незалежності відкрилась локація «Вінниця – місто ідей». На Майдані Незалежності однією цікавою локацією стала зона «Вінниця – місто ідей», яку презентує департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Її учасниками є автори успішних ідей у різних сферах, які поділяться історіями своїх стартапів і на власному досвіді показали, що Вінниця – ідеальний майданчик для генерації та втілення нових ідей і отримання ефективного результату.

Локація «Вінниця – місто ідей» діятиме до 18:00, вона розміщена в центрі міста перед будинком по Соборній 50. Характерною особливістю промо-локації «Вінниця – місто ідей» став майданчик в екскурсійному трамваї «City Tour». Саме в цьому яскравому вагоні, оформленому з використанням елементів нової бренд-айдентки, вінничани розповідатимуть про ідеї, які їм вдалося реалізувати у Вінниці, через майстер-класи, нетворкінг та промо-продукцію.

Серед спікерів – власник вінницького ресторану на воді та гондольєр, гастрогідка та реноваторка подільської кухні, ініціатор топового креативного простору міста, та творці медіа-проектів про нерозкручені та маловідомі туристам райони Вінниці. Окрім того, локація «Вінниця – місто ідей» також включає туристичну зону, де відвідувачі змогли ознайомитися з екскурсійними послугами міста, придбати оригінальні сувеніри на згадку, взяти участь у майстер-класах, а також зіграти в інтерактивну настільну гру «Вінницький пан».

Завершенням роботи промо-локації стане запуск о 18:00 екскурсійного трамваю «City Tour». Він познайомить вінничан та гостей міста з найцікавішими туристичними локаціями Вінниці у форматі аудіогіда.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована