У Вінниці на хабарі попався працівник держпідприємства, який видавав дозволи на проведення небезпечних робіт

69cb96dc9b121c28d04ced290e852ead_preview_w440_h290

У Вінниці спецслужбовці відділу відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Вінницькій області спільно з поліцейськими викрили посадовця одного із відділів державного підприємства «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» під час одержання хабаря. За даними слідства, начальник одного з відділів держпідприємства отримав 10 тисяч гривень хабара від місцевого підприємця за отримання дозволу на проведення робіт з підвищеною небезпекою.

Про це повідомляють в пресслужбі прокуратури Вінницької області.

«Під процесуальним керівництвом Вінницької місцевої прокуратури Вінницьким відділом поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за оперативного супроводу відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Вінницькій області викрито начальника одного із відділів державного підприємства «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру і обрання запобіжного заходу.

За даними слідства, посадовець отримав 10 тис. грн неправомірної вигоди від підприємця за отримання дозвільних документів на роботи з підвищеною небезпекою.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії», – йдеться в повідомленні.