У Вінниці на аукціон виставили приміщення НДІ «Гелій»

img_7613-scaled-1

Державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Гелій», що у Вінниці, Фонд держмайна виставив на аукціон. Початкова ціна становить 2 517 000 гривень.

Науково-дослідний інститут розташований по вул. Ватутіна, 18. Він був заснований у 1989 році. Основним видом діяльності підприємства вказані дослідження й експериментальні розробки в галузі інших природничих і технічних наук.

На сайті Фонду державного майна України опублікована детальна інформація щодо єдиного майнового комплексу держпідприємства «Науково-дослідний інститут «Гелій». Стартова ціна становить 2 517000 гривень, а торги заплановані на 23 грудня.

Кількість штатних працівників станом на 31 серпня – п’ять осіб. Інститут має на балансі нерухоме майно, а саме три поверхи вбудованих нежитлових приміщень за адресою вул. Ватутіна/Чехова 14/2.

Крім того, має земельну ділянку та нежитлові приміщення в адміністративному будинку у Тернополі (бульвар Шевченка, 25). До речі, приміщення у Тернополі є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Умови приватизації:

– недопущення звільнення працівників приватизованого підприємства з ініціативи нового власника чи уповноваженого ним органу впродовж 6 місяців;

– погашення кредиторської заборгованості, яка склалася на момент переходу права власності протягом 3-х місяців;

– договори оренди зберігають свою чинність;

– укладення охоронного договору з органом охорони культурної спадщини, збереження пам’ятки архітектури місцевого значення у м. Тернопіль;

– покупець є правонаступником усіх майнових прав та обов’язків приватизованого підприємства, крім права постійного користування земельними ділянками;

– строк виконання зобов’язань покупця щодо умов, які не мають визначеного періоду їх виконання, не перевищує п’яти років.